Zespół

Prezeska Fundacji 

Monika Lassota- z wykształcenia psycholog i kulturoznawca (UWr). Ukończyła szkołę pomocy psychologicznej i psychoterapii w Ośrodku Edukacji Psychologicznej. Od kilku lat związana z obszarem organizacji pozarządowych, zaangażowana w realizację projektów społecznych. Prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne, grupy wsparcia oraz treningi umiejętności miękkich dla różnych grup społecznych. Praca z ludźmi to dla niej nieustająca przygoda, dająca satysfakcję i możliwość wszechstronnego rozwoju. W wolnym czasie ćwiczy jogę, gotuje pyszne wegetariańskie potrawy i czyta.

Wiceprezeska Fundacji

Katarzyna Karkocha-Bartoszewicz – z wykształcenia mgr psychologii i mgr historii. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła także podyplomowe studia na UWr z zakresu „Psychologicznego wspomagania dzieci i młodzieży z trudnościami” oraz liczne kursy psychologiczne. Zawodowo związana z realizacją różnorodnych projektów społeczno-kulturalnych w instytucjach publicznych, prywatnych i NGO. Była także ewaluatorką w projektach innowacyjnych. Miłośniczka wolontariatu we wszelkiej postaci, kawy latte oraz dalekich podróży. Prywatnie mama Mateusza.

Członkini Zarządu Fundacji

Katarzyna Haławin – z wykształcenia psycholog kliniczny, z zamiłowania psycholog społeczny. Jeszcze za czasów studenckich aktywnie brała udział w wielu inicjatywach i przedsięwzięciach m.in. poprzez działalność w samorządzie studenckim. Po studiach rozpoczęła pracę w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na stanowisku psychologa/doradcy studentów w projekcie POKL. Zdobyła tam cenne doświadczenie w pracy z młodzieżą akademicką i licealistami m.in. przy prowadzeniu szkoleń z rozwijania umiejętności interpersonalnych, adaptacji studentów 1 roku, doradztwie psychologicznym i przeprowadzania badań i analiz. Obecnie próbuje swoich sił jako menadżer ds. produktu i organizacji eventów. Wolne chwile poświęca na aktywny wypoczynek. Lubi książki o tematyce górskiej i piwo pszeniczne.

Współpracownicy: Paweł Bartoszewicz, Marta Patyk-Hobgarska, Martyna Gacek-Świecik, Katarzyna Białończyk, Marta Czopik, Magda Lassota.